Odinė ortopedija

ORTOS

Rėminiai vidpadžiai plokščiapėdiškumo profilaktikai. Palaiko išilginius ir skersinius pėdos skliautus. Vidpadis yra lanksčios formos rėmas, kuris reguliuoja pėdų padėtį bate. Pelotas (supinatorius –vidpadžio dalis) priekinėje dalyje palaiko skersinį skliautą, o lankstus užkulnis amortizuoja apkrovas, kurios atsiranda, kai kulnas liečiasi su kietu paviršiumi. Vidpadžiai yra pagaminti iš profiliuoto latekso putų, kurių sudėtyje yra aktyvintos anglies. Viršutinė dalis yra pagaminta iš aukštos kokybės avių odos "Piekari". Dydis: nuo 35/36 iki 45/46. Spalva: smėlio/juoda.
Odinė ortopedija

ORTOS 2/3

Rėminiai vidpadžiai 2/3 plokščiapėdiškumo profilaktikai. Palaiko išilginius ir skersinius pėdos skliautus. Vidpadis yra lanksčios formos rėmas, kuris reguliuoja pėdų padėtį bate. Pelotas priekinėje dalyje palaiko skersinį skliautą, o lankstus užkulnis amortizuoja apkrovas, kurios atsiranda, kai kulnas liečiasi su kietu pagrindu. Dėl 2/3 ilgio lieka vietos ir pėdos priekyje. Vidpadžiai yra pagaminti iš profiliuoto latekso putų. Viršutinė dalis yra pagaminta iš aukštos kokybės avių odos "Piekari". Dydis: nuo 35/36 iki 45/46. Spalva: smėlio/juoda.
Odinė ortopedija

ORTOS M

Vidpadžiai be rėmelių plokščiapėdiškumo profilaktikai. Jeigu naudojamas pelotas, jis palaiko išilginį pėdos skliautą. Sumažina pėdos nuovargį, amortizuoja smūgius, apsaugo kelių ir klubų sąnarius, o taip pat ir apatinę stuburo dalį. Vidpadžiai pagaminti iš elastingos pelotos, latekso putų, kurių sudėtyje yra aktyvintos anglies. Viršutinė dalis yra pagaminta iš aukštos kokybės avių odos "Piekari". Dydis: nuo 35/36 iki 45/46. Spalva: smėlio/juoda.
Odinė ortopedija

ORTOS B

Vidpadžiai išilginei plokščiapėdiškumo profilaktikai. Peloto taikymas vidpadžiui tai, kad jis amortizuoja statines ir dinamines apkrovas, kurios atsiranda, esant didelei priekinės pėdos dalies perkrovai. Sumažina riziką nutrynimų ir nuospaudų atsiradimui apatinėje pėdos dalyje. Dėl 2/3 ilgio lieka vietos ir pėdos priekyje. Vidpadžiai pagaminti iš elastingo peloto ir fiksuojančio neslystančio texono. Viršutinė dalis yra pagaminta iš aukštos kokybės avių odos "Piekari". Dydis: nuo 35/36 iki 45/46. Spalva: smėlio.
Odinė ortopedija

ORTOS F

Vidpadžiai išilginei ir skersinei plokščiapėdiškumo profilaktikai. Peloto taikymas vidpadžiui tai, kad jis amortizuoja statines ir dinamines apkrovas, kurios atsiranda centrinėje pado dalyje. Dėl 2/3 ilgio lieka vietos ir pėdos priekyje. Suteikia komfortą vaikščiojant su aukštakulniais. Vidpadžiai pagaminti iš elastingo peloto ir fiksuojančio neslystančio texono. Viršutinė dalis yra pagaminta iš aukštos kokybės avių odos "Piekari". Dydis: nuo 35/36 iki 41/42. Spalva: smėlio.
Odinė ortopedija

ORTOS RM

Pusvidpadžiai su pelotu, palaikantys pado centrinės dalies skliautus, išilginei plokščiapėdiškumo profilaktikai. Suteikia komfortą vaikščiojant, sumažina skausmą priekinėje pėdos dalyje. Vidpadžiai pagaminti iš elastingo latekso putų ir peloto. Viršutinė dalis yra pagaminta iš aukštos kokybės avių odos "Piekari". Dydis: nuo 35/36 iki 41/42. Spalva: smėlio.
Odinė ortopedija

ORTOS K

Šoninė pakala, kuri palaiko išilginį pėdos lanką, pakelia skliautą. Suteikia vienodą apkrovą, apsaugo pėdas nuo perkrovos ir priešinasi pėdų nuovargiui ir kulnų ruplėtumui. Vidpadžiai pagaminti iš specialios elastingos medžiagos. Viršutinė dalis yra pagaminta iš aukštos kokybės avių odos "Piekari". Dydis: nuo 35/36/37 iki 43/44/45. Spalva: smėlio.
Odinė ortopedija

ORTOS TM

Profilaktiniai trikampiniai pelotai, palaikantys ir pakeliantys skersinį skliautą, keičiantys apkrovų paskirstymą ant apatinės priekinės pėdos dalies. Sumažina skausmą, susijusį su skersiniu plokščiapėdiškumu. Sumažina riziką nutrynimų ir nuospaudų atsiradimui apatinėje pėdos dalyje. Skirtas avalynei su plokščia pakulne. Vidpadžiai pagaminti iš elastingo latekso putų ir minkštos natūralios odos. Dydis: nuo 35/36/37 iki 44/45/46.
Odinė ortopedija

ORTOS PO

Profilaktiniai pakulniai, kurie naudojami, jau esančioms kulnų kaulinėms ataugoms. Amortizuoja, apsaugo kulnus, sumažina kulnų kaulinių ataugų uždegimo galimybę. Vidpadžiai pagaminti iš elastingo latekso putų. Viršutinė dalis yra pagaminta iš aukštos kokybės avių odos "Piekari". Dydis: nuo 35/36 /37 iki 44/45/46. Spalva: smėlio/juoda.
Odinė ortopedija

ORTOS JUNIOR A

Komfortiški vidpadžiai vaikams, kurie palaiko pėdos išilginį skliautą ir nutraukia pėdos ir stuburo skausmą. Profiliuoto lateksinio vidpadžio įkloto dėka amortizuojamos statinės ir dinaminės apkrovos, kurios atsiranda per pasivaikščiojimus, bėgiojimus. Vidpadžiai yra pagaminti iš profiliuoto latekso putų. Viršutinė dalis yra pagaminta iš aukštos kokybės avių odos "Piekari". Dydis: nuo 23/24 iki 33/34. Spalva: smėlio.
Odinė ortopedija

ORTOS JUNIOR P

Profilaktiški vaikiški vidpadžiai. Anatominio profiliavimo dėka išlaiko teisingą kulno padėtį, palaiko išilginį pėdos skliautą. Neleidžia iškrypti keliams. Vidpadžiai pagaminti iš specialios elastingos medžiagos. Viršutinė dalis yra pagaminta iš aukštos kokybės avių odos "Piekari". Dydis: nuo 18 iki 35. Spalva: smėlio.
Odinė ortopedija

ORTOS PW01


Odinė ortopedija

ORTOS PW02

komfortas.eu © site map